SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

Un Sektörü ERP Çözümleri

Un sektörünün büyük ve çeşitli süreçlerden geçmesi bir ERP yazılımına ihtiyaç duymaktadır. Sektörün tüm ihtiyaçları gözetilerek yapılmış olan caniasERP Un Sektörü Yönetimi yazılım modülünü tercih ederek işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Un sektörü için geliştirdiğimiz çözümlerinizle hızlı bir başlangıç yapın ve sektör uzmanları, danışmanlar ve destek mühendisleri ile ortaklaşa çalışarak ihtiyacınız olan rehberliği, perspektifi, en iyi uygulamaları ve uzman görüşlerini elde edip yatırım getirisi sağlayın.

Hemen Deneyin

Un Sektörüne özel ERP çözümlerimizi denemek için bize ulaşın, size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.

Kataloğu İnceleyin

Un sektörüne özel detaylı bilgilerin yer aldığı ERP kataloğumuzu cihazınıza indirin.

Un Üretim Sektörüne
Senkronize Çözümler

Dijital ekonomideki iş getirilerini gerçek zamanlı ve analizlere dayalı kararlar alarak tahmin edin, simüle edin ve önceden sezin. Kişileri, cihazları ve iş ağlarını hızla bağlayarak iş modellerini yeniden şekillendirin ve yeni gelir kaynakları elde edin.

İşinizi canlı ve dijital olarak yönetmenize yardımcı olan bir kurumsal kaynak planlama (ERP) sistemi sayesinde BT karmaşıklığını elimine ederek bilgilerin gerçek zamanlı akışını sağlayın.

Un Üretim Planlaması

Un üretim planlamasında hammadde girişi ve teremeye dökülme, çöp sensörü ve siloya alma işlemi, paçal yapma ve temizlik işlemleri, yıkama kurutma ve tavlama işlemleri ve ürün paketleme gibi işlemler yapılabilmektedir. Üretim planlaması sayesinde işlemlerinizin süreçlerini hızlıca takip edebilirsiniz. Yapılan tüm işlemler kayıt altında tutulur ve geçmişe yönelik analizler ve raporlar elde edebilirsiniz. Elde edilen raporlar vasıtasıyla gelecek işlemlerinize yönelik fizibiliteler yapılabilmektedir.

Bizi Tercih Edenler

Un Sektörü Referanslarımız