SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

Perakende Yönetimi ERP Çözümleri

Perakende sektöründe müşteri ilişkilerinden network planlamaya, ürünlerin sınıflandırılmasından fiyatlama politikalarına, kampanya yönetiminden finansal uygulamalara, tedarik zinciri ve depo yönetimine tüm süreçleri caniasERP ile yönetmek mümkündür.

Sektör bağımsız yapısı ve geliştirilebilir altyapısı sayesinde caniasERP, standart ERP çözümlerine ek olarak, IAS’nin çeyrek asrı bulan deneyimlerinden yola çıkılarak hazırlanmış, perakende sektörünün kurumsal yazılım ihtiyaçlarına yönelik çözümü ile bu sektöre özel birçok takibe de olanak sunmaktadır.

Hemen Deneyin

Perakende Sektörüne özel ERP çözümlerimizi denemek için bize ulaşın, size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.

Kataloğu İnceleyin

Perakende sektörüne özel detaylı bilgilerin yer aldığı ERP kataloğumuzu cihazınıza indirin.

İhtiyaçlarınıza Göre
Perakende Yazılımı

Perakende sektörü değişiyor; perakendenin liderleri kârlı bir büyüme için piyasanın durumuna göre hareket etmek gerektiğini fark ediyor. Dijital dönüşümün kontrolünü elinize alarak ve iş modellerinden müşteri etkileşimine kadar her şeyi yeniden şekillendirerek nasıl canlı ve anlık hareket edebileceğinizi öğrenin.

Perakende İşlemlerine
Doğru Çözümler

Perakende satışın, satış prosedüründen bazı farkları bulunmak­tadır. caniasERP Perakende Modülü (RTM) bu farklılıkları göz önünde bulundurarak Satış modülü ve diğer birçok modül ile entegre olarak hazırlanmıştır. caniasERP Perakende Modülü (RTM) ile peraken­de satış, değişim ve iade işlemlerinizi yönetebilir, stok ve trans­fer hareketlerini sağlayabilir, ihtiyaç duyulan perakende satış ve gün sonu gibi raporları hazırlayabilir ve satış istatistiklerinizi gösterebilirsiniz.

Perakende yönetimi ihtiyaçlarına tam yanıt veren modüllerimize göz atın.

Kullanılan Modüller

BAS

Temel Veri Yönetimi

EDI

Elektronik Veri Alışverişi

FIN

Genel Muhasebe

CRM

Müşteri İlişkileri Yönetimi

PUR

Satınalma Yönetimi

SAL

Satış Yönetimi

MRP

Malzeme İhtiyaç Planlaması

Bizi Tercih Edenler

Perakende Sektörü Referanslarımız