İçinde bulunduğumuz sektör için hayal kurmaya ve hayalimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

GÜVENİLİR, ŞEFFAF, TOPLUMA VE ÇEVREYE DUYARLI, İNSAN ODAKLI HİZMET

Yeni fikirler, yeni ürünler, yeni metotlar ve yeni hizmetler ile değer yaratan verilere ulaşmak amacıyla 1998 yılında kurulan Trendsoft Danışmanlık A.Ş. caniasERP ürününün Ege Bölgesi Çözüm ortağıdır. Uzman kadrosu ve takım ruhu ile hizmet veren Trendsoft, sektör gözetmeksizin işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan dikey ve yatay pazar çözümleri üretir.

Hizmetlerimiz;

Büyümekte olan firmaların ihtiyaçlarını biliyoruz.

Temel Düşüncemiz

caniasERP sistemi içerisinde; çeşitli iş süreçlerini yönetmemizi sağlayan modüllerin birbirleriyle pürüzsüz ve sorunsuz bir şekilde entegre olarak çalışması temel prensibimizdir.

Misyonumuz

Yeni teknolojiler üreterek kurumsal kaynak planlama pazarına yeni ürünler katmak ve müşterilerimize tüm iş süreçlerini en etkin şekilde yürütebilecekleri kurumsal çözümler sağlamak...

Vizyonumuz

Türkiye'nin her bölgesinde büyümeyi amaçlayan tüm firmalara teknik destek verebilen, çözüm üreten ve hizmet ulaştıran, aynı zamanda en çok tercih edilen ERP danışmanlık firması olmak...

Kurumsal İlkelerimiz

Kendimiz de orta ölçekli bir firma olarak, büyümekte olan firmaların ihtiyaçlarını ve karşılaştıkları zorlukları biliyoruz. Biz; müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını gidermek hedefiyle yolumuza devam ediyoruz. Trendsoft için başarı; farklı sektörlerde gelişen, büyüyen, üreten ve aldığı hizmetten memnun müşterilere sahip olmakla aynı anlamdadır. Sürekli ileriyi hedeflemek, hizmet kalitemizi en üst seviyede tutmak bizim en büyük önceliğimizdir. Yazılım ve danışmanlık hizmetlerimizin sürekli gelişmesine ek olarak, yeni gelişen teknolojileri de sistemimize entegre ediyoruz. Yenilikçi teknolojinin kullanılması ile çok daha az maliyetli, çok daha hızlı ve efektif çözümler sunuyoruz.

Kalıcı Çözümler

Biz; müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını gidermek hedefiyle yolumuza devam ediyoruz. Trendsoft için başarı; farklı sektörlerde gelişen, büyüyen, üreten ve aldığı hizmetten memnun müşterilere sahip olmakla aynı anlamdadır.

ERP projeleri için uzun süreli deneyim ve tecrübe önemli bir faktördür. IAS Danışmanları, aynı zamanda teknik ve uygulama konusunda uzmandırlar. Danışmanlık ekibi, kapsamlı teknik deneyimlerinin yanında yerel ve ulusal birçok farklı sektörden firma ile gerçekleştirilen projelerde tecrübe sahibi olmuşlardır.

Müşteri Memnuniyeti

Hakkımızda Ne Dediler?

ERP Yazılımımızı
Test Edin, Deneyin.