SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

Mobilya Sektörü ERP Çözümleri

Mobilya sektöründeki müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirdiğimiz caniasERP Mobilya Sektörü Çözümleri, sektördeki gelişmelere, değişen ihtiyaçlara ve mevzuat değişikliklerine göre sürekli güncelliyor, belli bir ihtiyacı karşılamaya yönelik gerçekleştirdiğimiz özelleştirmeleri, tüm müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

caniasERP Mobilya Sektörü Çözümleriyle, müşterilerinize özel üretim yaparken tüm iş süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetebilir, özel ürün tasarımını, sipariş anında birkaç tuşa basarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Deneyin

Mobilya Sektörüne özel ERP çözümlerimizi denemek için bize ulaşın, size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.

Kataloğu İnceleyin

Mobilya sektörüne özel detaylı bilgilerin yer aldığı ERP kataloğumuzu cihazınıza indirin.

Sizi Anlıyor ve
Çözüm Sunuyoruz.

ERP sistemi içinde, görüntüleyicisi olmayan bir çizim programı mantığıyla çalışan çözümümüz sayesinde, bir ürünü oluşturabilecek pek çok değişkenden ve bileşenden istediklerinizi seçerek her ürüne özel ürün ağacını otomatik olarak hızla ve kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Bu ürün ağacını üretim planlamasına aktarabilir, üretim için malzeme ihtiyaç planlamasını yapabilir, operasyon için makinelerin kapasitesini planlayabilirsiniz. Üretimden sonra en iyi koşullarda sevk edebilir, fatura ve irsaliye süreçlerini tamamlayabilir, satış sonrası hizmetlerini verebilirsiniz. Tüm ürünlerin ve hizmetlerin kaydını tutarak, sorunları öngörebilir, buna uygun çözümler geliştirebilirsiniz.

Mobilya Sektörüne
Mobil Çözümler

Benzersiz yazılım teknolojimiz ve esnekliğimizle gelecekteki ihtiyaçlarınız için bugünden çözüm üretiyoruz. Mobil programlamaya eşsiz bir uyum sağlayan caniasERP ile e-ticaret sistemlerinize ve mobil programlarınıza sağlam bir entegrasyon gerçekleştirebilirsiniz. Dünyada ve Türkiye’de yeni trend haline gelen mobil yazılımlar üzerinden, kurumsal verilere mobil erişim sayesinde ulaşmak artık çok kolay. caniasERP yazılımlarını hiçbir ek program gerekmeden, birkaç dokunuş ile mobil cihazlarınızda kullanmanız mümkün.

Bizi Tercih Edenler

Mobilya Sektörü Referanslarımız