SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

Makine Sektörü ERP Çözümleri

caniasERP ile makine imalatına dair, sektörün gerektirdiği tüm süreçleri izlemek mümkündür. Makine imalat sanayinde yer alan firmalar hem yerel hem de dünya çapında üretimde bulunarak sanayideki tüm alanlara, ihtiyaçları doğrultusunda makineler, aksam ve parçalar imal etmektedirler.

caniasERP, makine imalatı ile ilgili birçok farklı alt sektörlerle çalışmakta ve ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Flow Forming, Hot Spinning, Shear Forming, Hydraulic Forming Presses for Special Application ve müşteriye özel makine imalatı yapan birçok müşterimiz süreçlerini caniasERP ile takip etmektedir.

Hemen Deneyin

Makine Sektörüne özel ERP çözümlerimizi denemek için bize ulaşın, size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.

Kataloğu İnceleyin

Makine sektörüne özel detaylı bilgilerin yer aldığı ERP kataloğumuzu cihazınıza indirin.

Makine Üretiminde
Zirveyi Hedefleyin

Sektörel özelliği dolayısıyla sürekli gelişen makine sektöründe, üretimi yapılan her yeni mamul için proje tasarımı, AR-GE ve ayrıntılı mühendislik tasarımları yapılmaktadır. Ayrıca yeni bir mamul üretimi için talep edilen mamulün nitelikleri ayrıntılı olarak alınmakta, bunun sonucu olarak küreselleşen dünyada önemli bir olgu olan ‘müşteri odaklılık’ prensibi ile müşteri isteklerine uygun makine parça, aksam ve aparatları üretilmektedir. Tasarım ve AR-GE faaliyetlerinin takibi ve tasarım faaliyetlerinin dokümantasyonu ayrıntılı olarak caniasERP ile takip edilmektedir.

Üretim Planlaması
ve Kontrolü

caniasERP sistemine entegrasyonu sayesinde kusursuz bir veri akışı sağlanırken üretimde şeffaflık ve verimliliği de arttırır. caniasERP Üretim Planlaması ve Kontrolü Modülü (PRD) içerisinde kolektif, bileşik ve demontaj iş emirleri gibi farklı türlerde tipler oluş­turulabilir. Modül, ihtiyaç duyulduğunda ilgili malzemeye ait gerekli miktarları içeren üretim planını otomatik olarak üretir. Bu plan bir iş emrine dönüştürülebilir veya iş emri manuel de oluşturulabilir.

Makine Sektörünün ihtiyaçlarına tam yanıt veren modüllerimize göz atın.

Kullanılan Modüller

PRD

Üretim Yönetimi

DOC

Döküman Yönetimi

COS

Maliyet Merkezleri Muhasebesi

PUR

Satınalma Yönetimi

INV

Stok Yönetimi

HCM

İnsan Kaynakları Yönetimi

SAL

Satış Yönetimi

QLT

Kalite Yönetimi

BUD

Bütçe Yönetimi

CAP

Kapasite Yönetimi

WMS

Depo Yönetimi

MRP

Malzeme İhtiyaç Planlaması