SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

Ambalaj Sektörü ERP Çözümleri

caniasERP esnekliği ile ambalaj sektörüne özel süreçler olan film üretimi, baskılı / baskısız ambalaj üretimi, rotogravür baskı silindiri üretimi ve işleme proseslerinde tüm süreçlerin etkin olarak yönetilebilmesine olanak sağlamaktadır.

Üretim aşamasında karşılaşılan onlarca işlemler bulunmaktadır. Özellikle baskılı ambalajların üretimi fazlasıyla karmaşık süreçlerden geçmektedir. Plastik, kağıt, metal gibi bir çok malzeme üzerine yapılan baskılarda makineler, baskı kalıpları, ham maddeler gibi birden fazla üretim aşamaları mevcut. caniasERP Ambalaj Sektörü Çözümleri sizi tüm bu karmaşık süreçlerden kurtarıyor. İşinizi ve üretiminizi rahatça idare edebilmenizi sağlayan caniasERP Ambalaj Sektörü Çözümleri ile karmaşık süreçlerden kurtulun.

Hemen Deneyin

Ambalaj Sektörüne özel ERP çözümlerimizi denemek için bize ulaşın, size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.

Kataloğu İnceleyin

Ambalaj sektörüne özel detaylı bilgilerin yer aldığı ERP kataloğumuzu cihazınıza indirin.

Üretim Planlaması
ve Kontrolü

caniasERP sistemine entegrasyonu sayesinde kusursuz bir veri akışı sağlanırken üretimde şeffaflık ve verimliliği de arttırır.

caniasERP Üretim Planlaması ve Kontrolü Modülü (PRD) içerisinde kolektif, bileşik ve demontaj iş emirleri gibi farklı türlerde tipler oluş­turulabilir. Modül, ihtiyaç duyulduğunda ilgili malzemeye ait gerekli miktarları içeren üretim planını otomatik olarak üretir. Bu plan bir iş emrine dönüştürülebilir veya iş emri manuel de oluşturulabilir.

Baskı ve Üretim İşlerinizi
Doğru İdare Edin

Üretim aşamasında karşılaşılan onlarca işlemler bulunmaktadır. Özellikle baskılı ambalajların üretimi fazlasıyla karmaşık süreçlerden geçmektedir. Plastik, kağıt, metal gibi bir çok malzeme üzerine yapılan baskılarda makineler, baskı kalıpları, ham maddeler gibi birden fazla üretim aşamaları mevcut. caniasERP Ambalaj Sektörü Çözümleri sizi tüm bu karmaşık süreçlerden kurtarıyor. İşinizi ve üretiminizi rahatça idare edebilmenizi sağlayan caniasERP Ambalaj Sektörü Çözümleri ile karmaşık süreçlerden kurtulun.

Ambalaj Sektörünün ihtiyaçlarına tam yanıt veren modüllerimize göz atın.

Kullanılan Modüller

FIN

Genel Muhasebe

PRD

Üretim Yönetimi

PRC

Üretim Maliyet Yönetimi

PUR

Satınalma Yönetimi

EXP

İhracat Yönetimi

HCM

İnsan Kaynakları Yönetimi

SAL

Satış Yönetimi

IMP

İthalat Yönetimi

BUD

Bütçe Yönetimi

BSC

Kurumsal Karne Yönetimi

WMS

Depo Yönetimi

MRP

Malzeme İhtiyaç Planlaması

Bizi Tercih Edenler

Ambalaj Sektörü Referanslarımız