SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

Mobil ERP Çözümleri

caniasERP, benzersiz altyapısı sayesinde her ortamda sektör bağımsız olarak iş süreçlerinin yönetilmesine olanak sağlamaktadır.

Mobil ortamda tüm süreçlerinizi kontrol altına alabileceğiniz modüllere sahiptir. Sektörünüz ne olursa olsun caniasERP ile tüm iş süreçlerinizi rahatlıkla kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz.

Hemen Deneyin

Size özel Mobil ERP çözümlerimizi denemek için bize ulaşın, size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.

Kataloğu İnceleyin

Mobil ERP çözümlerimize özel detaylı bilgilerin yer aldığı ERP kataloğumuzu cihazınıza indirin.

Stok Yönetimi
ve Depo Kontrolü

caniasERP INV (Inventory) Stok Yönetimi Modülü, bir şirkete ait malzeme stoklarını, anahtar tarihlere göre miktar ve değer bazında yönetir. depo stoklarının kaydedilmesine ve izlenmesine ola­nak vermekle kalmaz, aynı zamanda geçmiş ve güncel stok du­rumu hakkında ayrıntılı bir genel bakış da sağlar. Farklı süreçlerle entegrasyonu sayesinde malzeme hareketleri ve depo stokları ile ilgili bir şeffaflık sağlamasının yanı sıra, aynı zamanda satış, satınalma, servis, bakım ve kalite güvenceye kadar üretim zincirinin tamamı da destekler.

Müşteri ve Satış Yönetimi

caniasERP SAL (Sales) Satış Modülü, caniasERP sis­temine bütünüyle entegredir ve bu nedenle yazılımdaki diğer modüller ile örtüşen birçok sürece sahiptir. Belge türlerinin ve kalem tiplerinin isteğe göre tanımlanabil­mesi, şirkete özel bir modül uyarlamasının yapılmasını sağlar. Stok takibi yapılmayan malzeme kalemleri, hizmet kalemleri ve sade fatura kalemleri, kalem tipi konfigürasyon olanaklarından yalnızca bir kaçıdır. Ayrıca satış belgelerinde sigorta, navlun veya sevkiyat gibi teslimat koşulları da yönetilebilir.

Bizi Tercih Edenler

Mobil ERP Çözüm Referanslarımız