SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

Kuyumculuk Sektörü ERP Çözümleri

Kuyumculuk sektörü, kendine özgü süreçleri olan önemli sektörlerden biridir. Bu sektörün tüm süreçlerini caniasERP'de izlemek mümkündür.

caniasERP, çoklu birimleri destekleyen yapısı, sektöre özel kurgu ve ekranları ile kuyumculuk sektöründe de başarı ile uygulanarak, yukarıda sıralanan süreçlerin caniasERP üzerinden yürütülmesi sağlanmış ve günlük bilanço gibi sektöre özel raporlar ile uygulamalar desteklenmiştir.

Hemen Deneyin

Kuyumculuk Sektörüne özel ERP çözümlerimizi denemek için bize ulaşın, size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.

Kataloğu İnceleyin

Kuyumculuk sektörüne özel detaylı bilgilerin yer aldığı ERP kataloğumuzu cihazınıza indirin.

Üretim Planlaması
ve Kontrolü

caniasERP sistemine entegrasyonu sayesinde kusursuz bir veri akışı sağlanırken üretimde şeffaflık ve verimliliği de arttırır. caniasERP Üretim Planlaması ve Kontrolü Modülü (PRD) içerisinde kolektif, bileşik ve demontaj iş emirleri gibi farklı türlerde tipler oluş­turulabilir. Modül, ihtiyaç duyulduğunda ilgili malzemeye ait gerekli miktarları içeren üretim planını otomatik olarak üretir. Bu plan bir iş emrine dönüştürülebilir veya iş emri manuel de oluşturulabilir.

Döküman Karmaşasından
Kurtulun

caniasERP ile Doküman Yönetimi Modülünün amacı, şirket içinde üretilen dijital dokümanları merkezi olarak kaydetmek­tir. Tek tip bir sistemde bir kez arşivlemenin yanı sıra, endeks­leme ve diğer dokümanlar ile ilişkilendirme de canias ERP Do­küman Yönetimi Modül (DOC) işlevleri arasında yer alır. Yönetilecek dokümanların sayısı ve şirket verilerinin ilgili resmi ve yasal gruplara (örn. vergi denetçileri) öngörülen elektronik biçimde sağlanması gerekliliği, doküman yönetimi sisteminin şirket yazılımına bağlanmasını son derece önemli hale getir­mektedir.

Kuyumculuk Sektörünün ihtiyaçlarına tam yanıt veren modüllerimize göz atın.

Kullanılan Modüller

SAL

Satış Yönetimi

PRD

Üretim Yönetimi

HCM

İnsan Kaynakları Yönetimi

RTM

Perakende Yönetimi

DOC

Döküman Yönetimi

PUR

Satınalma Yönetimi

EDI

Elektronik Veri Alışverişi

BUD

Bütçe Yönetimi

FIN

Genel Muhasebe

WMS

Depo Yönetimi

COS

Maliyet Merkezleri Muhasebesi

Bizi Tercih Edenler

Kuyumculuk Sektörü Referanslarımız